Hizmet Sözleşmesi

ÖNEMLİ BİLGİLER

Bizimle rezervasyon yaptığınız için teşekkür ederiz, Rezervasyonunuz onaylandı. Lütfen bu kuponumuzu yazdırın veya sürücüye göstermek için telefonunuzda yanınızda bulundurun.

VARIŞINIZ HAKKINDA: Herhangi bir acil durumda size kolayca ulaşabilmemiz için lütfen iniş yaptıktan sonra telefonunuzu açtığınızdan emin olunuz.

İniş yapılıp valizlerinizi teslim aldıktan sonra, terminalinizin çıkış kapısına geldiğinizde, önceden göndermiş olduğumuz sürücü bilgileriyle Whatsapp veya normal arama yaparak bilgi vermenizi rica ederiz. Sürücü ve araç hazır bekliyor olacaktır. SÜRÜCÜNÜZÜ BULAMADIĞINIZ DURUMDA, LÜTFEN EN KISA SÜREDE BİZİ ARAYIN. Havalimanına iniş saatinizden sonra yaklaşık 1 saat bekleyeceğiz. Bagajla ilgili bir sorun olması durumunda, tarafınızdan 1 üyeyi gelişlerde bizi bulması için göndererek bize bildirmeniz koşuluyla, sorun çözülene kadar sizi beklemekten mutluluk duyarız. Yalnız seyahat ediyorsanız, lütfen kuponunuzda verilen numarayı arayarak bildirin.

Geliş uçağınızın rötar yapması durumunda endişelenmenize gerek yok çünkü operasyon ekibimiz uçuşu izleyecek ve buna göre sizi bekleyecektir, ancak herhangi bir büyük değişiklik için lütfen bize e-posta, telefon veya Whatsapp mesajı ile bildirin.

Villa gibi özel bir yere seyahat ediyorsanız, lütfen sahibinden gideceğiniz yerin güzergahını isteyin ve sürücünüze verin. Transferinizden 24 saat önce rezervasyon detaylarınızla ilgili bir hatırlatma e-postası alacaksınız. Lütfen bu hatırlatma e-postasındaki tüm bilgileri kontrol edin ve herhangi bir değişiklik veya yanlış bilgi varsa en kısa sürede telefon, e-posta veya WhatsApp ile bize bildirin.

İptallere herhangi bir zamanda e-posta veya telefon yoluyla izin verilir. Transferinizden 6 saat öncesine kadar telefonla iptal etmeniz gerekmektedir.

Rezervasyon değişiklikleri varışınızdan 24 saat önce yapılmalıdır. Otele varışta sürücüye yapılan ödemeler (nakit olarak yapılır). Transferiniz dönüş ise, lütfen otele varışta toplam bakiyeyi veya bir kısmını depozito olarak ödeyin.

Ekstra bir durağa ihtiyacınız varsa (alışveriş için yerel bir süpermarkette durmak) lütfen rezervasyon sırasında önceden belirtin. Her 15 dakika için 10 € ücret alacağız

7/24 MEVCUT MÜŞTERİ HİZMETLERİ:

Cep Numarası & Whatsapp Numarası : +90 533 930 41 72