Hakkımızda

2004 yılında havalimanı transfer firması olarak faaliyet göstermeye başlayan Adb Transfer, İzmir Havalimanı transfer hizmetinde sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Kurulduğumuz günden bugüne kadar sağlamış olduğumuz güven ve konfor dolu yolculuklar ile siz müşterilerimize her daim çözüm ortağı olma yolunda ilerliyoruz. Uzun yıllardır kazandığımız tecrübe doğrultusunda siz müşterilerimizin kendini ayrıcalıklı hissetmesi için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Transfer hizmeti bizim için bir yerden diğer yere ulaştırmak anlamında değil, daha çok sizleri bulunduğunuz yerden güleryüzle almak konforlu ve güvenli bir şekilde arzu ettiğiniz yere ulaştırmak anlamına gelir.

Firmamız turizm seyahat acente belgesi ve tarifesiz yolcu taşıma belgelerine sahip bir kuruluştur. Deneyimli, kültürlü ve kusursuz yol bilgisine sahip şoför portföyümüzle ve sahip olduğumuz geniş araç filomuzla keyifli bir yolculuk deneyimi sunabilmek için pek çok ayrıcalıklı hizmet talebinde bulunuyoruz.

Temel hizmetlerimiz arasında turizm taşımacılığı, şoförlü araç kiralama, otobüs kiralama ve vip transfer gibi lüks transfer hizmetleri yer almaktadır. Araçlarımız son model ve ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış konforlu araçlardır. Güleryüzlü ekibimizle müşterilerimizin taleplerini ve rezervasyonlarını en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Müşteri hizmetlerimiz sizlere verimli bir hizmet sunabilmek adına gereken tüm bilgileri en iyi şekilde yönetir.

7/24 günün her saatinde bizlerle bağlantı kurabileceğiniz bir yapıya sahibiz. Rezervasyonlarda ve servis hizmetinde sorunsuz bir hizmet sağlamaya çalışıyor, transfer hizmeti istediğinizde her zaman taleplerinizi bekliyoruz. İzmir’in bir noktasından diğer bir noktasına birçok bölgeye ve komşu illerimize transfer hizmetlerimiz mevcuttur. Toplu taşıma araçlarıyla zaman kaybı yaşamamanız için kesintisiz transfer hizmeti veren firmamız uçağınızın saatine göre gidiş ve dönüş transfer yolculuklarınızda sizleri tam saatinde ve sorunsuz bir şekilde havalimanına ulaştırmaktadır. Uçak saatlerinizin değişmesi durumunda rötar bilginizi bizlere bildirip transfer saatinizi değiştirebilirsiniz. Adb Transfer’i diğer firmalardan ayıran özellik sunmuş olduğu, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet politikasıdır. 

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörde daha ekonomik, daha konforlu ve kaliteli bir ulaşım hizmeti sunmak. Modernliğe uyum sağlayan araç filomuzla siz değerli müşterilerimize kolaylık ve konforlu bir yolculuk sunmak. İzmir'e gelen tüm misafirlerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak. Gelişen teknolojiye uyumlu, güvenilir ve kesintisiz bir transfer hizmeti sunmak ana vizyonumuzdur. 

MİSYONUMUZ

Adb Transfer Havalimanı firması olarak, sürdürülebilir yüksek standartlarda transfer hizmeti sunmak, müşterilerimizle ilişkilerimizi ön planda tutarak kalıcı ilişkiler sağlamak ve saygınlıklarını korumak öncelikli misyonumuzdur. Pozitif ve alternatif çözümler üreterek, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ekonomik fiyat avantajını korumak. Yurtiçi ve yurtdışı müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Teknolojik gelişmeleri ve yenilikçi düşünceyi benimseyerek müşterilerimizin beklentilerine proaktif yaklaşımda bulunmak. Tecrübeli ve deneyimli kadromuzla sektörün en güvenilir ulaşım imkanını sağlamak. 

DEĞERLERİMİZ
 • Yeniliğe açık olmak
 • Yönetim anlayışımız
 • Müşteri odaklı olmak
 • Etkin ve verimli iletişim
 • Dinamizm
 • Hijyenik hizmet alanı
 • Etik kurallara saygı
 • Çeşitli, esnek çalışma saatleri
 • İhtiyaçlara uygunluk
 • Müşteri haklarına saygı
 • Ekonomik fiyat politikası
 • İsteklere uygun araçlar