Sık Sorulan Sorular

Sitemizde bulunan WhatsApp bağlantılarıyla bizimle hemen sohbet başlatabilir ya da bildirdiğimiz numaralarımızdan direkt telefon araması yapabilirsiniz. Türkiye dışı bir GSM telefon hattı kullanan misafirlerimizin WhatsApp ile iletişim kurmalarını rica ederiz.

Bizimle iletişime geçerek rezervasyon için gerekli tüm bilgileri iletirseniz, sizin adınıza rezervasyon yapabilir ve biletinizi e-posta adresinize gönderebiliriz.

Rezervasyonunuz 1 saat içinde onaylanarak size Sipariş Onay Maili gönderilecektir. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olunuz.

Rezervasyon yaparken önce uçak kalkış saatinizi yazıp daha sonra otelden alınmak istediğiniz saati belirtiniz. Yurtdışı uçuşlarda uçuşunuzdan en az 2 saat önce, yurtiçi uçuşlarda ise 1 saat önce havalimanında olmanız önerilir. Bu süreye ulaşım süresini de dahil ederek alınmak istediğiniz saati belirleyiniz. (Eğer alınış saatinizde bir problem varsa size dönüş yaparak gerekli değişikliği yapacağız.)

Rezervasyon yapımı sırasında “Bebek / Çocuk Koltuğu” sayısını seçebilir ve rezervasyon formundaki “Not” kutucuğuna istediğiniz koltuğun cinsini ve çocuğunuzun yaşını ve kilosunu yazabilirsiniz.

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna bagajınızın cinsini ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna evcil hayvanınızın cinsini ve kafes boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Personelimiz sizi terminal çıkış kapısında, ADB Transfer yazılı levha veya İsim Soyisim yazılı bord ile karşılayacaktır. Karşılama ile ilgili ekstra detaylar konfirme mailinin içinde yazılmıştır. Karşılama esnasında zaman kaybı yaşanmaması amacıyla valiz teslim alımı yapıldıktan sonra, size göndermiş olduğumuz iletişim bilgisi ile sürücüye ulaşabilirsiniz.

Gecikme durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bize bilgilendiriniz.

Transfer esnasında acil bir ihtiyaç için mola isteyebilirsiniz.

Araçlarda sigara, tütün mamulü ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.