TRY  
Türkçe  
 

S.S.S.

 

Rezervasyon yapmakta sorun yaşarsam ne yapabilirim?

Bizimle iletişime geçerek rezervasyon için gerekli tüm bilgileri iletirseniz, sizin adınıza rezervasyon yapabilir ve biletinizi e-posta adresinize gönderebiliriz.

Rezarvasyonumun onaylandığını nasıl bileceğim?

Rezervasyonunuz 1 saat içinde onaylanarak size Sipariş Onay Maili gönderilecektir. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olunuz. 

Otelden havalimanına rezervasyon yaparken, alınış saatimi nasıl belirleyeceğim?

Rezervasyon yaparken önce uçak kalkış saatinizi yazıp daha sonra otelden alınmak istediğiniz saati belirtiniz. Yurtdışı uçuşlarda uçuşunuzdan en az 2 saat önce, yurtiçi uçuşlarda ise 1 saat önce havalimanında olmanız önerilir. Bu süreye ulaşım süresini de dahil ederek alınmak istediğiniz saati belirleyiniz. (Eğer alınış saatinizde bir problem varsa size dönüş yaparak gerekli değişikliği yapacağız.)

Bebek & Çocuk koltuğu ya da koltuk yükseltici talebi için ne yapmalıyım?

Rezervasyon yapımı sırasında “Bebek / Çocuk Koltuğu” sayısını seçebilir ve rezervasyon formundaki “Not” kutucuğuna istediğiniz koltuğun cinsini ve çocuğunuzun yaşını ve kilosunu yazabilirsiniz.

Bavul ve çanta harici ekstra bagajım varsa ne yapmalıyım?

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna bagajınızın cinsini ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Evcil hayvanım varsa ne yapmalıyım?

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna evcil hayvanınızın cinsini ve kafes boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

Havalimanında Karşılama ve Transfer Hakkında Sık Sorulan Sorular

Havalimanında sizi nasıl bulacağım?

Personelimiz sizi terminal çıkış kapısında, ADB Transfer yazılı levha veya İsim Soyisim yazılı bord ile karşılayacaktır. Karşılama ile ilgili ekstra detaylar konfirme mailinin içinde yazılmıştır. Karşılama esnasında zaman kaybı yaşanmaması amacıyla valiz teslim alımı yapıldıktan sonra, size göndermiş olduğumuz iletişim bilgisi ile sürücüye ulaşabilirsiniz.

Havalimanında bagaj alımı uzun sürerse ne yapmalıyım?

Gecikme durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bize bilgilendiriniz. 

 

*Transfer esnasında acil bir ihtiyaç için mola isteyebilirsiniz.

*Araçlarda sigara, tütün mamulü ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

*Yurt dışı iletişim, telefon hattı kullanan misafirlerin Whatsaap ile iletişim kurmalarını rica ederiz.

Ödeme Yöntemleri
https://www.adbtransfer.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -