TRY  
Türkçe  
 

İzmir Havalimanı Transfer

Yayınlanma Tarihi: 02/11/2019

İzmir Havalimanı Transfer firması ADB Turizm Taşımacılık kaliteli güvenilir ve ekonomik Ulaşım seçenekleri sunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havaalanı’ndan tüm Ege’ye Akdeniz Bölgesine, Marmara Bölgesine ve Türkiye genelindeki her bölgeye, Özel Ulaşım Transfer Hizmetleri Sağlamaktadır. İzmir Havalimanı Vip Transfer Şirketleri arasında on beş yılı aşan hizmet tecrübesini sürdürmektedir. Adnan Menderes Havaalanı Özel Transfer hizmeti veren firmalar arasında ADB Transfer, dakik, güvenilir, konforlu Ulaşım hizmetleri sağlalar. İzmir Havalimanı Ulaşım firmaları ve şirketleri arasında adından söz ettirecek kalite kusursuz hizmet politakasını sürdürmektedir. İzmir’in önde gelen yolcu transfer şirketleri arasında yer edinmeyi başarmış bir ulaşım firmasıdır. İzmir Otel Transfer, müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir. İzmir Havaalanı Ekonomik Transfer.  İzmir Havalimanı'ndan Otellere veya şehir merkezindeki adresinizden havaalanına  Özel Transfer.

Havalimanı Transferi Nedir ? Neleri Kapsar ?

İzmir Havaalanı’ndan karşılanan yolcuların gerekli otel, kamp, tatil köyü, turistik tesis, beach club, plaj, veya farklı bir adrese götürülmesi işidir. Genellikle yolcunun bulunduğu konumda tatili, toplantısı, kongresi, işi bittikten sonra tekrar bulunduğu adresten alınıp havaalanına götürülür. Çift yön transfer hizmeti de denir.

 

Son Haberler

İzmir Vip Transfer

İzmir Vip Transfer Hizmeti Havaalanı ndan Şehir Merkezine veya Kapıdan Kapıya Sağlanmaktadır. İzmir Mercedes Vito Vip M...

Devamını oku

İzmir Transfer | Vip Tahsis

İzmir Transfer Firması ADB Transfer; Özel Ulaşım, Yolcu Taşımacılık, Vip Servis, Vip Transfer hizmetleri sağlamakt...

Devamını oku

İzmir Transfer Hizmetleri

İzmir Transfer Hizmetleri Kaskolu ve yetki belgeli araçlar ile tam vaktinde güvenilir ve konforlu şekilde s...

Devamını oku

İzmir Ulaşım Hizmetleri

İzmir Ulasim Hizmetleri Firması ADB Transfer® 7/24 Hizmetinizde.Karayolu Ulaşımı Yolcu Taşımacılığı Yetki belgeli v...

Devamını oku

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Havalimanı Transfer firması ADB Turizm Taşımacılık kaliteli güvenilir ve ekonomik Ulaşım seçenek...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.adbtransfer.com/ © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır -