TRY  
Türkçe  
 

Normalleşme Başlıyor | İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer

Yayınlanma Tarihi: 10/05/2020

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Transfer, Turizm, Seyahat ve Ulaşım hizmetlerimizde adım adım normale dünüş, kademeli normalleşme başlıyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sy Adil Karaismailoğlu'nun bildirisi ile İç Hat Uçuşları 1 Haziranda başlıyor.

Korona Virüs (covid-19)'un yayılmasını önleme amacıyla tüm araçlarımız düzenli olarak Sertifikalı Dezenfekte Firmalarında detaylı işlem yapılmaktadır. Her transfer seferinde, tüm yolcuların kişisel kullanıma uygun dezenfekte/kolanya sunumu yapılmaktadır. Şoförler kişisel bakımlarını hasasiyetle uygulamaktadır. Şoför ve yolcuların sosyal mesafe kurallarına uygun yolculuk yapması ve maske takması zorunludur.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan Çeşme ve Alaçatı Vip Ulaşım Hizmetimiz 7 gün 24 saat Sağlanmaktadır.

Normallesmenin başlayacağı ilk sektörlerden biri Turizm olacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın dünyada ilk defa uygulayacağı sertifikasyon sistemi ile otellerde sosyal mesafe kuralları ile kademeli olarak açılması planlanıyor.

Şehirler arası otobüs ve tren seferleri de kademeli olarak başlatılacağı, yurtiçi uçuşlarında bayramdan sonra  kısıtlı ve kademeli olarak başlaması ön görülüyor. 7 ilde seyahat sınırlaması kaldırıldığı. Bu kapsamda Antalya, Aydın, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla'ya seyahat sınırlaması kaldırıldığı belirtildi. Yurt dışı uçuşların ise belirli bir süre daha yapılmaması ön görülüyor. 

İçişleri Bakanlığı 81 il Valiliğine Corana Virüs tedbirleri kapsamında ''Ticari Taksilere'' ilgili genelgede gönderdi.

1- Ticari taksi durakları ve ticari taksi araçları en az haftada bir kez temizlenecek ve düzenli aralıklarla dezenfekte işlemi yapacak. Gerktiğinde ibraz edilmek üzere yetkili merci tarafından düzenlenmiş aracın dezenfekte edildiği tarihi gösteren belge araçta bulundurulacak.Bu amaçla araç dezenfektasyonunu gerçekleştiren kurum,kuruluş veya odalar tarafından gerçekleştirilen işlemin tarihi ve kimin tarafından yapıldığını gösteren belge olacak.

2-Ticari taksi şöförleri, kişisel hijyen kurallarına uygun şekilde hareket edecek ve aracın içinde mutlaka maske kullanacak.

3-Ticari taksilerde, gün içerisinde her müşterinin kullanımına yetecek ölçüde kişisel kullanıma uygun dezenfektan malzeme/ürün kolonya kullanabileceği/kullanması gerektiği konusunda müşteriyi bilgilendirecek.

4-Ticari taksilere aynı anda üç kişiden fazla müşteri kabul edilmeyecek.

5-Müşteri ticari taksilere maskesiz binemeyecek.

6-Hizmet sunulan her müşteriden sonra trafik kurallarına uygun bir alanda/durakta müşterilerin fiziksel temas edebileceği ( kapı kolu, cam açma düğmesi, koltuklar vs. ) yerlerin silinmesi/dezenfekte edilmesi ve araç içerisinin havalandırılması sağlanacak.

7-Meslek odaları ve işletmeciler tarafından taksi ücretinin, fiziksel temas gerektirmeyen ( kredi kart, mobil uygulamalar vb.) temassız ödeme yöntemleriyle ödenebilmesi için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılacak.

 

 

Son Haberler

Çeşme ve Alaçatı'dan Antalya'ya Transfer

Çeşme ve Alaçatı'dan Antalya geneline Vip Transfer Hizmetleri. Yetki belgeli, Yolcu Koltuk Sigortalı ...

Devamını oku

Bursa'dan Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer

Bursa'dan İzmir Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer Hizmetleri. Bursa genelinden Çeşme Ala&cc...

Devamını oku

Ankara'dan Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer

Ankara'dan İzmir Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer Hizmeti. Ankaradan Çeşme Alaçatıy...

Devamını oku

İstanbul'dan Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer

İstanbul'dan İzmir Çeşme ve Alaçatı'ya Vip Transfer Hizmetleri. İstanbul Çeşme Alaç...

Devamını oku

İzmir Havalimanı Alaçatı Ulaşım

İzmir Havalimanı Alaçatı Ulaşım. Profesyonel ekip ve üstün hizmet anlayışı ile 7/24 hizmetinizdeyiz. A...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.adbtransfer.com/ © 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -