TRY  
Türkçe  
 

Çeşme Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Yayınlanma Tarihi: 05/11/2019

Çeşme Transfer ve Havalimanı Ulaşım Rezervasyonlarınızı Web Sitemiz Üzerinden veya Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçerek Yapabilirsiniz.

İzmir Havaalanından Çeşme 'ye Transfer. Çeşme Merkezden Havaalanına Transfer. Size, Misafirlerinize veya Gurubunuza Özel Araçlarla Güvenilir Konforlu Ulaşım. Çeşme Vip Transfer Hizmeti ile Şehir İçi, Havaalanı veya İstediğiniz Konuma Adrese Ulaşım. Çeşme Havaalanı Ulaşım. İzmir Havalimanı'ndan Çeşme'ye Transfer Hizmeti veren ADB Transfer Firması tüm tatil günleri ve 7 gün 24 saat aktiftir. Çeşme Merkezde ve İzmir Havalimanında hazır olarak bekleyen Şoförlü Araçlarımız bir telefon kadar yakınınızda.

 

İzmir Havalimanından Çeşme  kaç km ve kaç saat ?

 

İzmir Havalimanı Çeşme arası 94 km dir. Yolculuk süresi 60 dakikadır. Çeşme'den İzmir havalimanına yolculuk yapılacağında sezon ve trafik yoğunluğu sebebiyle yolculuk süresi olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. İç Hatlar yolculuğu yapılaksa 2 saat 30 dakika, Dış Hatlar Yolculuğu yapılacaksa 3 saat 30 dakika önce yolculuğun başlaması gerekmektedir.

 

İzmir havalimanı Çeşme Özel Transfer rezervasyonu yaptıysanız araç ve şoför sizi havalimanı otoparkında bekliyor olacaktır. Valiz teslim alımından sonra şoförünüzü aramanız yeterli olacaktır. Özel transfer de bekleme olmaz temiz güvenilir ve konforlu araçlarla gideceğiniz otele, adrese kadar bırakır. İzmir havaalanı 'ndan Çeşme’nin tüm Mahallerine ulaşım hizmet vermekteyiz.

Yeni Yazılar

Çeşme Ildır Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Çeşme Ildır Transfer. İzmir Havalimanı Çeşme Ildır Şoförlü Transfer. Şehir İçi Ulaşım. Ildır Vip Taksi.

Devamını oku

Çeşme Germiyan Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Çeşme Germiyan Transfer, Şoförlü Araç Kiralama, Vip Ulaşım, Vip Taksi, Şoförlü Minibüs Tahsis, Tek Yön Servis Hizmetleri.

Devamını oku

Çeşme Reisdere Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Çeşme Reisdere Transfer. İzmir Havalimanı ve Şehir Merkezinden Reisdere Vip Transfer Hizmeti. Havaalanı ve Şehir İçi Ulaşım. Şoförlü Vip Taksi Transfer Firması ADB Turizm Taşımacılık 7/24 Hizmetinizde.

Devamını oku

Çeşme Şifne Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Çeşme Şifne Transfer. İzmir Havalimanı’ndan Şifne’ye Geliş ve Dönüş Özel Transfer Hizmeti. Şifne Ekonomik Vip Transfer. Şifne Havaalanı Transfer ve Ulaşım. Şifne Şoförlü Vip Taksi Transfer.

Devamını oku

Çeşme Paşalimanı Transfer ve Havalimanı Ulaşım

Çeşme Paşalimanı Transfer. Paşalimanı’nda ki Tüm Otel, Site, Beach Clup, Villa ve Plajlara Vip Transfer. İzmir Havaanı’ndan Paşalimanı’na Transfer. Şehir İçi Ulaşım. Şoförlü Araç Vip Taksi.

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.adbtransfer.com/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -